Türkiye'nin mobilyacısı Türkiye'nin her yerine teslimat imkanı!

Sepetim

Kdv: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

Arama

Elegante Yemek Odası Takımı

0,00 TL

Elegante Yemek Odası Takımı, modern parlak detayları ve kaliteli malzemeleri ile evinize zarafet ve fonksiyonellik katar. Takımın sandalyeleri, 1. sınıf ithal kumaşla kaplıdır ve leke tutmayan, silinebilir özellikleri ile uzun ömürlü kullanım sağlar. TV ünitesi, estetik tasarımı ile hem ideal bir televizyon platformu sunar hem de ek depolama alanı sağlar. Takıma dahil olan konsol, fazla eşyalar için saklama alanı oluştururken, modern ve şık tasarımı ile görsel bir zevk sunar. Ayrıca, takımın açılabilir masa özelliği, geniş aile toplantıları ve yemekleri için idealdir.

  • Açıklama
  • İncelemeler

Elegante Yemek Odası Takımı, adının da işaret ettiği gibi, size benzersiz bir zarafet sunuyor. Modern parlak detay süslemeleri ve üstün kaliteye sahip malzemeleri sayesinde mekanınıza şık bir hava katar. Bu takım, evinize hem sofistike bir dokunuş yapar hem de fonksiyonel kullanım imkanı sunar.

Takımın en dikkat çeken özelliği, Baby face 1.sınıf ithal kumaş ile donatılmış sandalyeleridir. Silinebilir özelliği sayesinde leke tutmayan bu sandalyeler, uzun ömürlü kullanım sağlar. Rahatlıkla temizleyebileceğiniz bu sandalyelerle, misafirlerinizi ağırlarken hiçbir endişe yaşamayacaksınız.

Elegante Yemek Odası Takımı’nın bir diğer parçası olan TV ünitesi ise estetik ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çeker. Hem televizyonunuzu yerleştirebileceğiniz ideal bir platform sağlar hem de ek depolama alanı için mükemmel bir çözüm olur. Modern süslemeleri ve zarif tasarımı ile odanızın atmosferini tamamen değiştirir.

Takıma dahil olan konsol ise evinizdeki fazla eşyalar için ideal bir saklama alanı oluşturur. Şık ve modern tasarımına rağmen son derece fonksiyonel olan konsol, evinize düzen getirirken aynı zamanda görsel bir zevk sunar.

Açılabilir masa özelliği ise takımın belki de en önemli fonksiyonlarından biridir. İhtiyaç duyduğunuzda büyütebileceğiniz bu masa, geniş aile toplantıları ve yemekleri için idealdir. Ayrıca daha küçük haliyle günlük kullanım için oldukça pratiktir.

Sonuç olarak Elegante Yemek Odası Takımı; zarif, modern ve fonksiyonel özelliklere sahip olmasıyla sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Size rahatlık, konfor ve estetiği tek bir pakette sunarak yaşam alanınıza değer katar.

Masa FonksiyonuAçılabilir
Mobilya  Malzemesi%100 Lak Panel Mdf
Sandalye Kumaş ÖzelliğiBaby Face 1.sınıf  İthal Silinebilir Kumaş / Lina

Masa Ölçüsü

Masa / table (kapalı) = 150 G/W  80 Y/H   90  D/D
Masa / table (açık)     = 185 G/W  80 Y/H   90 D/D

Tv Ünitesi Üst Blok Ölçüsü32 G/W - 85 Y/H - 30 D/D
Tv Ünitesi Alt Blok Ölçüsü180 G/W - 55 Y/H - 43 D/D
Konsol Ölçüsü180 G/W - 85 Y/H - 45 D/D
Takım İçeriği
Tv Ünitesi + Konsol + Açılabilir Masa + 4 adet Sandalye
Çekmece/Kapak Mekanizması
Tam Açılır
Not : Sandalyeler isteğe göre farklı model ile değiştirilebilir. Bu işlem için fiyat teklifi alınız.

Müşteri Yorumları

Bir İnceleme Yazın

Yorumunuzu Yazın