Türkiye'nin mobilyacısı Türkiye'nin her yerine teslimat imkanı!

Sepetim

Kdv: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

Arama

İrony Yemek Odası Takımı

0,00 TL

İrony Yemek Odası Takımı, modern ve şık bir tasarıma sahip olup evinizin atmosferini değiştirebilecek bir üründür. %100 MDF malzemeden üretilmiştir, bu da sağlamlığını ve uzun ömrünü garanti eder. Parlak yüzeyi ve paslanmaz metal krom ayakları ile rafine bir zevki yansıtır. Takımın konsol ve kasa malzemeleri %100 lak MDF'den yapılmıştır ve maksimum dayanıklılık sağlar. Sandalyeler, 1. sınıf dış budak malzemeden yapılmış olup üzerindeki Baby Face silinebilir kumaş kolay temizlik imkanı sunar.

  • Açıklama
  • İncelemeler

Modern ve şık bir tasarıma sahip olan İrony Yemek Odası Takımı, evinizin atmosferini tamamen değiştirecek. Bu yemek odası takımı, %100 MDF malzemesi ile üretilmiştir, bu da sağlamlığı ve uzun ömrü garanti eder. Hem dayanıklılığı hem de göze hitap eden zarifliğiyle, İrony Yemek Odası Takımı, her yemeğinizi özel kılacak bir lükse dönüşecek.

İrony Yemek Odası Takımının parlak yüzeyi, rafine bir zevkin simgesidir. Konsol ve kasa malzemelerinin ise %100 lak MDF'den yapıldığını söylemek gerekir ki bu da kullanıcıya maksimum dayanıklılık vaat eder.

Sandalyelerin kalitesi konusunda hiçbir endişeniz olmasın; 1. sınıf malzemeden yapılmıştır ve üzerindeki Baby Face silinebilir kumaş, ve ya tercihen esnek yapıya sahip kırışmayan Lina kumaş ile kolay temizlik imkanı sunar. Artık leke veya kir konusunda endişelenmenize gerek yok; sandalyeleriniz her zaman ilk günkü gibi temiz ve taze görünecek.

Bu yeni trend yemek odası takımı ile evinizdeki dekorasyonu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Tüm detaylarıyla mükemmeliyetçi bir tasarıma sahip olan İrony Yemek Odası Takımı, modern yaşam tarzınıza uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

Kısacası İrony Yemek Odası Takımı, hem fonksiyonel hem de estetik açıdan size en iyisini sunar. Evinizin stilini belirlerken aynı zamanda günlük ihtiyaçlarınız için ideal bir çözüm sunar. Görkemiyle büyülerken pratikliğiyle hayatınızı kolaylaştırır. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız ve evinize değer katmak istiyorsanız bu takım tam sizlik!


Masa FonksiyonuAçılabilir
Mobilya  Malzemesi%100 Lak Panel Mdf
Sandalye Kumaş ÖzelliğiBaby Face 1.sınıf  İthal Silinebilir Kumaş / Lina

Masa Ölçüsü

Masa / table (kapalı) = 150 G/W  80 Y/H   90  D/D
Masa / table (açık)     = 185 G/W  80 Y/H   90 D/D

Tv Ünitesi Üst Blok Ölçüsü32 G/W - 85 Y/H - 30 D/D
Tv Ünitesi Alt Blok Ölçüsü180 G/W - 55 Y/H - 43 D/D
Konsol Ölçüsü180 G/W - 85 Y/H - 45 D/D
Takım İçeriği
Tv Ünitesi + Konsol + Açılabilir Masa + 4 adet Sandalye
Çekmece/Kapak Mekanizması
Tam Açılır
Not : Sandalyeler isteğe göre farklı model ile değiştirilebilir. Bu işlem için fiyat teklifi alınız.

Müşteri Yorumları

Bir İnceleme Yazın

Yorumunuzu Yazın