Türkiye'nin mobilyacısı Türkiye'nin her yerine teslimat imkanı!

Sepetim

Kdv: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

Arama

Ahenk Yatak Odası Takımı

0,00 TL

Düğüncüzade Mobilya'nın Ahenk Yatak Odası Takımı, sıcak ve davetkar bir atmosfer oluşturarak yatak odalarınızı dönüştürüyor. Takım, kullanıcının tarzına ve yaşam biçimine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Takımın ana unsuru olan 6 Kapılı Gardırop, geniş iç hacmi ve ergonomik tasarımıyla öne çıkıyor. Ayrıca başlık, 2 adet komodin, şifonyer ve çekmeceli boy aynası gibi parçalar da kullanım kolaylığı sağlar. Tüm parçalar %100 Mdf malzemeden yapılmış olup dayanıklıdır.

  • Açıklama
  • İncelemeler

Düğüncüzade Mobilya®'nın sunduğu Ahenk Yatak Odası Takımı, yatak odanızı hayal ettiğinizden daha sıcak ve davetkar bir hale getirecek. Bu takım, tarzınıza ve yaşam biçiminize uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her bir parçasının özenle seçilmiş olması, onun bütün dekoratif ürünlerle uyumlu olmasını sağlar.

Ahenk Yatak Odası Takımı'nın ana unsuru olan 6 Kapılı Gardırop, geniş iç hacmi ve ergonomik tasarımı ile dikkat çekiyor. Sadece giysilerinizi değil, aksesuarlarınızı da rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bu gardırop, pratik kullanım sunuyor. Rafların eğimli oluşu ise kolay erişim imkanı sağlıyor.%100 lak mdf teknolojisi ile üretilen bu ürün, kaliteyi ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Başlık, odanızın estetiğini artırırken, 2 adet Komodin gece kitap okuma veya telefonunuzu koyma gibi ihtiyaçlarınızı karşılar. Şifonyer ve Çekmeceli Boy aynası ise günlük kullanımınıza kolaylık sağlar.

Takımın renk detayları gold ile donatılmıştır.  6 Kapaklı geniş gardırobu size kullanım kolaylığı ve esneklik sunar.

Kısacası Ahenk Yatak Odası Takımı, şıklığı, fonksiyonelliği ve dayanıklılığı tek bir pakette sunarak yatak odalarının vazgeçilmez parçası haline geliyor. Kendinize bu lüksü tanıyın ve hayallerinizdeki odaya kavuşmanın keyfini Düğüncüzade Mobilya® ile yaşayın!


Takım İçeriği1 adet  6 Kapaklı Gardırop. Baza, Başlık 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer ve aynasından oluşmaktadır. 
Mobilya Malzemesi​Tüm malzemeler %100 lak mdf ile üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon6 kapaklı model
Dolap Ölçüsü 240 G/W - 58 D/D - 226 Y/H
Şifonyer Ölçüsü100 G/W - 45 D/D - 82 Y/H
Şifonyer Ayna Ölçüsü60 G/W - 70 Y/H
Başlık Ölçüsü164 G/W - 120 Y/H
Baza Ölçüsü160x200 Cm
Boy Aynası Ölçüsü45 G/W - 43 D/D - 170 Y/H

Müşteri Yorumları

Bir İnceleme Yazın

Yorumunuzu Yazın